Výsledky žebříčku mládeže Středočeské oblasti po 6. kole - jaro


D12							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
 1.	 Kováříková Marie 	 KAM0050 	 C 	843,81	25:50	215,39	26:39	208,63	48:26	212,41	34:09	205,61	20:53	200,82	14:43	207,38	6
 2.	 Aschermannová Karolína  KAM0051 	 C 	789,88	33:09	191,43	31:49	190,91	48:32	212,23	00:00	  0,00	24:48	182,22	16:38	195,31	5
 3.	 Voltrová Alena 	 ROZ9951 	 C	774,57	32:37	193,18	34:35	181,43	76:35	161,50	35:39	201,46	22:33	192,90	17:57	187,03	6
 4.	 Kolářová Johana 	 SLA9950 	 B 	772,21	00:00	  0,00	29:02	200,46	72:54	168,16	51:16	158,29	19:44	206,28	16:19	197,31	5
 5.	 Kyselová Nela 		 ROU9951 	 C 	627,48	00:00	  0,00	34:01	183,37	92:58	131,87	57:48	140,23	26:57	172,01	00:00	  0,00	4
 6.	 Albrechtová Iveta 	 KAM9950 	 C 	596,22	00:00	  0,00	52:35	119,71	73:59	166,20	41:00	186,67	37:08	123,64	00:00	  0,00	4
 7.	 Pohořalá Anna 		 ROU9954 	 C 	579,69	61:07	 99,84	00:00	  0,00	96:00	126,38	38:44	192,94	29:22	160,53	00:00	  0,00	4
 8.	 Sedláčková Linda 	 ROZ0050 	 C	558,86	58:30	108,41	49:26	130,51	00:00	  0,00	71:52	101,35	28:36	164,17	22:55	155,77	5
 9.	 Benešová Hana 		 DKL0050 	 C 	515,53	55:50	117,14	53:19	117,20	00:00	  0,00 103:48	 13,08	34:41	135,28	24:29	145,91	5
10.	 Procházková Jana 	 LBE9950 	 C 	475,22	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	56:43	143,23	31:43	149,37	18:39	182,62	3
11.	 Srbová Kristýna 	 SLA0050 	 C 	425,37	00:00	  0,00	00:00	  0,00 111:04	 99,14	54:39	148,94	44:26	 88,97	33:38	 88,32	4
12.	 Čiháková Barbora 	 KNC9950 	 C 	337,40	00:00	  0,00	58:02	101,03	disk.	  0,00	00:00	  0,00	37:23	122,45	29:34	113,92	4
13.	 Krausová Anežka 	 ZVO9953 	 C 	175,36	00:00	  0,00	00:00	  0,00	68:55	175,36	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
14.	 Jirkovská Michaela 	 SLA0150 	 C 	163,32	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	21:43	163,32	1
15.	 Rokůsková Eliška 	 ROU9950 	 C 	152,29	45:06	152,29	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
16.	 Krejčí Zuzana 		 ZVO0055 	 C 	124,91	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	36:52	124,91	00:00	  0,00	1
17.	 Prokopová Markéta 	 ZVO9952 	 C 	122,86	disk.	  0,00	51:40	122,86	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
18.	 Michálková Nikol 	 ZVO0056 	 C 	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1

D14							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
 1.	 Ježková Kateřina 	 SLA9750 	 B 	892,09	31:00	235,59	31:24	218,57	58:34	214,43	41:54	223,50	26:43	213,12	14:50	213,65	6
 2.	 Zábranská Kristýna 	 SLA9852 	 B 	764,51	51:45	192,47	41:56	191,25	77:16	187,11	60:26	189,66	P	191,13	21:46	173,29	6
 3.	 Voltrová Hana 		 ROZ9752 	 C 	743,46	61:38	171,94	42:21	190,17	77:18	187,06	61:59	186,83	43:09	159,67	20:43	179,40	6
 4.	 Zimmerová Kateřina 	 ZVO9852 	 B 	742,41	00:00	  0,00	52:20	164,28	77:12	187,21	65:42	180,05	37:06	179,35	17:54	195,80	5
 5.	 Hájková Eliška 	 ZVO9851 	 C 	728,47	00:00	  0,00	45:21	182,39	69:34	198,36	83:44	147,12	30:46	199,95	26:09	147,77	5
 6.	 Hrdličková Ludmila 	 SLA9851 	 C 	566,74	76:18	141,46	68:36	122,10	00:00	  0,00	00:00	  0,00	46:17	149,49	25:08	153,69	4
 7.	 Sušánková Hana 	 SLA9855 	 B 	529,80	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	80:54	152,30	34:46	186,94	18:48	190,56	3
 8.	 Tomášková Barbora 	 SLA9752 	 C 	167,21	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	40:50	167,21	00:00	  0,00	1

D16							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
 1.	 Müllerová Eva 		 SLA9652 	 B 	428,11	46:07	108,11	47:09	 83,07	75:44	100,00	92:58	 85,90	33:51	112,97	P	107,03	6
 2.	 Hejnalová Eva 	 	 KAM9651 	 C 	371,42	51:11	 98,02	42:59	 93,40 110:36	 53,96	88:55	 90,00	44:33	 85,46	22:10	 90,00	6
 3.	 Kučerová Barbora 	 SLA9650 	 B 	300,13	00:00	  0,00	30:50	123,53	disk.	  0,00	00:00	  0,00	38:17	101,57	P	 75,03	4
 4.	 Janžurová Dorota 	 SLA9653 	 C 	184,52	65:00	 70,49	53:16	 67,90	00:00	  0,00	00:00	  0,00	P	 46,13	00:00	  0,00	3
 5.	 Malcová Kateřina 	 ROU9551 	 B 	154,11	60:21	 79,75	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	48:52	 74,36	00:00	  0,00	2
 6.	 Karmazínová Lucie 	 LBE9550 	 C 	153,82	53:16	 93,87	disk.	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	29:34	 59,95	4
 7.	 Matějková Žofie 	 ROZ9550 	 B	144,38	57:42	 85,03	00:00	  0,00 106:31	 59,35	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2

D18							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
  1.	 Křivancová Zdenka 	 LBE9450 	 C 	251,96	46:31	 94,88	47:56	 77,08	00:00	  0,00	75:04	 80,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
 2.	 Kamererová Valerie 	 KAM9452 	 B 	190,00	44:15	100,00	41:55	 90,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
 3.	 Brodská Adéla 	 	 ROZ9450 	 C 	170,70	48:22	 90,70	00:00	  0,00	86:32	 80,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
 4.	 Procházková Kateřina 	 LBE9350 	 C 	160,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	55:12	 80,00	25:08	 80,00	2

D20							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
 1.	 Rusá Šárka 		 KAM9157 	 B 	100,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	63:09	100,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 2.	 Macková Lucia 		 KAM9151 	 C 	 65,90	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	84:41	 65,90	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 3.	 Nováková Lenka 	 ROU9250 	 B 	 87,21	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00 121:45	  7,21	49:28	 80,00	00:00	  0,00	2

H12							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
 1.	 Lejbl Ladislav 	 LBE0000 	 C 	862,31	22:56	228,93	27:39	197,80	47:10	226,82	28:04	208,76	33:40	188,44	23:28	157,35	6
 2.	 Šantrůček Vít 		 KAM9901 	 C 	816,65	00:00	  0,00	26:32	201,93	60:09	206,67	31:32	197,49	28:51	204,40	15:51	203,65	5
 3.	 Buk Petr 		 ROU0001 	 C 	805,74	00:00	  0,00	26:59	200,27	86:02	166,51	32:41	193,75	28:01	207,16	15:42	204,56	5
 4.	 Čech Richard 		 SLA0001 	 C 	676,74	38:07	181,87	40:54	148,83	93:56	154,25	82:00	 33,43	56:33	112,61	17:48	191,79	6
 5.	 Oubrecht Tomáš 	 DKL0001 	 C 	648,32	36:57	185,49	disk.	  0,00	00:00	  0,00	41:54	163,79	48:23	139,67	23:08	159,37	5
 6.	 Zemko Zdeněk 		 SLA9900 	 C 	592,87	48:40	149,17	00:00	  0,00 117:43	117,35	64:42	 89,67	41:33	162,32	22:22	164,03	5
 7.	 Kopanica Zdeněk 	 ZVO9904 	 C 	486,93	00:00	  0,00	39:15	154,93	00:00	  0,00	00:00	  0,00	34:59	184,08	25:01	147,92	3
 8.	 Chaloupka Dominik 	 KAM9904 	 C 	447,54	38:14	181,51	50:25	113,66	00:00	  0,00	00:00	  0,00	44:33	152,37	00:00	  0,00	3
 9.	 Prkno Jonáš 		 KNC9903 	 C 	349,24	00:00	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	58:30	109,82	58:44	105,38	27:18	134,04	4
10.	 Kdýr Matěj 		 ODV0000 	 C 	296,29	disk.	  0,00	49:32	116,92 114:52	121,77	disk.	  0,00	73:09	 57,60	disk.	  0,00	6
11.	 Hejda Ondřej 		 KNC9902 	 C 	262,65	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	51:03	130,84	27:40	131,81	2
12.	 Kříž Jonáš 		 KAM0001 	 C 	185,59	36:55	185,59	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
13.	 Belza Patrick 		 SLA0000 	 C 	177,67	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	36:55	177,67	00:00	  0,00	1
14.	 Postolka Jáchym 	 DKL9900 	 C 	175,17	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	38:24	175,17	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
15.	 Krejčí Tomáš 		 ZVO0005 	 C 	170,87	00:00	  0,00 101:18	  0,00	00:00	  0,00	61:25	100,34	69:15	 70,53	00:00	  0,00	3
16.	 Reiterman Adam 	 LBE9900 	 C 	128,14	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	52:52	128,14	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1

H14							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
 1.	 Ježek Ondřej 		 SLA9701 	 A 	829,42	27:27	196,20	24:02	206,85	47:18	203,57	38:54	212,60	24:52	206,05	14:43	203,92	6
 2.	 Valášek Jiří 		 KAM9700 	 B 	786,17	25:16	204,45	35:00	164,34	49:40	198,74	54:17	178,03	25:30	203,65	18:29	179,33	6
 3.	 Brázdil Petr 		 ODV9700 	 C 	781,79	28:12	193,36	27:55	191,80	50:11	197,69	47:22	193,57	29:57	186,84	15:45	197,17	6
 4.	 Hausenblas Šimon 	 KAM9803 	 B 	768,01	30:33	184,47	25:49	199,94	59:40	178,36	47:15	193,83	33:13	174,50	16:53	189,77	6
 5.	 Škvor Ota 		 KAM9900 	 B	754,16	00:00	  0,00	27:33	193,22	59:47	178,12	51:11	185,00	29:02	190,30	17:31	185,64	5
 6.	 Aschermann Daniel 	 KAM9801 	 B 	736,77	31:43	180,06	33:26	170,41	55:14	187,39	00:00	  0,00	41:07	144,65	15:29	198,91	5
 7.	 Jíra Tomáš 		 ROZ9800 	 B 	729,63	33:00	175,21	29:19	186,37	63:18	170,95	53:34	179,64	29:32	188,41	disk.	  0,00	6
 8.	 Goj Tomáš 		 LBE9700 	 B 	684,02	31:15	181,83	29:34	185,40	00:00	  0,00	00:00	  0,00	41:07	144,65	19:35	172,14	4
 9.	 Ondřejček Jiří 	 ODV9800 	 B 	676,82	36:59	160,15	36:00	160,47	66:58	163,47	57:47	170,17	32:26	177,46	20:34	165,72	6
10.	 Novák Aleš 		 ODV9805 	 C 	618,84	35:10	167,02	50:05	105,88	75:50	145,40	62:14	160,17	44:31	131,80	23:33	146,25	6
11.	 Svatoš Jan 		 ODV9803 	 B 	547,63	49:21	113,38	40:20	143,67	disk.	  0,00	64:00	156,20	43:50	134,38	44:41	  8,27	6
12.	 Vlasák Vojtěch 	 ODV9703 	 C 	409,20	51:24	105,63	disk.	  0,00	75:35	145,91	63:21	157,66	00:00	  0,00	00:00	  0,00	4
13.	 Lukáš Marek 		 DKL9702 	 C 	365,28	46:21	124,73	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	49:43	112,15	26:17	128,40	4
14.	 Šplíchal Jakub 	 ZVO9801 	 C 	358,72	45:27	128,13	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	53:27	 98,05	25:39	132,54	3
15.	 Bartoň Pavel 		 KAM9800 	 C 	334,42	38:59	152,58	51:46	 99,35	00:00	  0,00	disk.	  0,00	57:34	 82,49	00:00	  0,00	4
16.	 Komers František 	 KNC9801 	 C 	199,35	26:37	199,35	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
17.	 Kašpar František 	 SLA9800 	 C 	152,60	52:47	100,40	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	65:35	 52,20	47:41	  0,00	3
18.	 Dobeš Jiří 		 KNC9802 	 C 	141,85	00:00	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	70:23	141,85	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
19.	 Bartík František 	 KPY9800 	 C 	 28,05	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00 121:02	 28,05	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
20.	 Beneš Jan 		 DKL9800 	 C 	  5,17	disk.	  0,00	76:04	  5,17	00:00	  0,00	disk.	  0,00 114:51	  0,00	disk.	  0,00	5
21.	 Kolář Otto 		 LBE9703 	 C 	  0,00	00:00	  0,00	98:51	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	
H16							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
 1.	 Aster Tomáš 		 SLA9602 	 C 	407,52	35:43	100,00	36:42	 89,90	75:25	 98,96	66:13	106,68	37:51	 93,93	P	101,88	6
 2.	 Veselý Jakub 		 LBE9500 	 B 	405,09	00:00	  0,00	34:22	 96,90	74:16	100,50	65:50	107,22	35:31	100,47	disk.	  0,00	5
 3.	 Čermák Matyáš 		 KAM9501 	 B 	399,48	00:00	  0,00	30:55	107,25	74:14	100,54	00:00	  0,00	33:41	105,60	20:50	 86,09	4
 4.	 Buk Michal 		 ROU9601 	 B 	300,28	53:02	 51,52	55:10	 34,50	93:40	 74,51 102:23	 55,71	42:48	 80,06	19:58	 90,00	6
 5.	 Dobeš Jan 		 KNC9502 	 C 	255,21	45:16	 73,26	34:43	 95,85	00:00	  0,00	80:49	 86,10	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
 6.	 Mack Filip 		 KAM9500 	 C 	 46,92	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00 108:37	 46,92	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 7.	 Kolář Jakub 		 LBE9501 	 C 	 30,20	00:00	  0,00	56:36	 30,20	disk.	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
				
H18							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	17.4.2011	17.4.2011	počet závodů 
 1.	 Štádlík Lukáš 		 SLA9401 	 B 	375,23	49:31	 82,77	45:59	 98,65	85:49	100,00	85:50	 72,19	P	 93,81	00:00	  0,00	5
 2.	 Malec Oldřich 		 SLA9400 	 B 	369,91	45:50	 90,00	51:04	 87,45	85:50	 99,98	79:40	 81,37	P	 92,48	00:00	  0,00	5
 3.	 Buk Jindřich 		 ROU9303 	 B 	205,72	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	56:36	115,72	30:29	 90,00	00:00	  0,00	2
 4.	 Kapal Tomáš 		 KAM9402 	 C 	173,83	00:00	  0,00	52:18	 84,73	95:10	 89,10	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
 5.	 Uhlíř Marek 		 LBE9400 	 B 	130,22	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	78:21	 83,33	45:05	 46,89	00:00	  0,00	2
 6.	 Prášek Přemysl 	 KAM9305 	 B 	113,90	00:00	  0,00	39:04	113,90	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 7.	 Svoboda Jakub 		 ROU9301 	 C 	100,95	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	66:31	100,95	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1

H20							Celkem	26.3.2011	3.4.2011	9.4.2011	10.4.2011	počet závodů 
 1.	 Šimon Václav 		 LBE9100 	 B 	 80,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	91:36	 80,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1